Pasowanie na przedszklaka
Powrót do listy aktualności
Pasowanie na przedszklaka

Dzień 16 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z Niepublicznego Przedszkola Językowego Happy Kids i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice 3 letnich, wychowawcy oraz pani dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Bernadetta Lechowicz dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz słodki upominek.

Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy wspólnie zatańczyli w kole taniec " Ja Cię pocałuję..."

Wszystkim podobała się zabawa, chociaż w niejednym oku mam pojawiły się łzy wzruszenia.

Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania, nabytych umiejętności dzieci. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć – Mamo, tato – jestem przedszkolakiem!

Po więcej zdjęć zapraszamy na naszą faebookową stronę:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1763256170385742.1073742278.808913059153396&type=3