Spotkanie ze Świętym Mikołajem
Powrót do listy aktualności
Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Po śniadanku, pani dyrektor zaprosiła wszystkie dzieci na salę green class, gdzie po wysłuchaniu opowiedzianej przez nią bajeczki o świętym Mikołaju przekazała dzieciom nadzwyczajny list. List był długi, przysłany prosto z Laponii i bezpośrednio skierowany do dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki były pod wrażeniem...Następnie zaprosiła wszystkich na cudowne przedstawienie przygotowane przez nauczycielki pracujące w naszej placówce. Panie stanęły na wysokości zadania za co publiczność odwdzięczyła się gromkimi brawami i żywą reakcją na przedstawianą fabułę.
Zaraz po przedstawieniu dało się słyszeć dźwięk dzwoneczków....

Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać.
A prezenty były wspaniałe- indywidualne i grupowe...

Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.

Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

Po więcej zjęć zapraszamy na naszą facebookową stronę:

https://www.facebook.com/pg/Niepubliczne-Przedszkole-J%C4%99zykowe-Happy-Kids-D%C4%99bica-808913059153396/photos/?tab=album&album_id=1784572844920741